PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185}

Teoria spisku

Conspiracy Theory
7,3 39 983
oceny
7,3 10 1 39983
6,2 8
ocen krytyków
Teoria spisku
powrót do forum filmu Teoria spisku

Świetne kino! Wstyd mi, że dopiero teraz obejrzałem. Ale cieszę się jednocześnie, że filmoteka lat 90. jeszcze mi się nie wyczerpała! To jakie filmy robi się dzisiaj woła o pomstę do nieba, ale na szczęście nikt jeszcze nie zabrania cofnąć się do lepszych dla kina czasów! Świetny Mel, świetna Julia bardzo dobry drugi plan, story, napięcie, zwroty akcji, emocje... Odnoszę też wrażenie, że na tym filmie wzorowali się twórcy Pięknego Umysłu. Widzę sporo analogii, nawet żli agenci niemal 1:1 - Patrick Stewart vs Ed Harris!                                                                                                                                                                              P.S. Nie chcę brzmieć zgorzkniale, bo wychodzą obecnie też perły typu Trzy Billboardy czy Joker, ale wiemy jaka jest zasada - przejaskrawieni pseudobohaterowie, wybuchy, toksyczny feminizm, transy wszelkiej maści, remaki, srejki, rebooty nietyklanych klasyków - to leję się dziś z kina w większości i truje młode głowy. Nie moją.                                                                                                                                                              P.S. 2 Nie wydaje się wam, że niektóre wymienione w filmie, nawet na samym wstepie, 'teorie' okazują się pomału stawać rzeczywistością?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones