PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185}

Teoria spisku

Conspiracy Theory
7,3 40 001
ocen
7,3 10 1 40001
6,2 8
ocen krytyków
Teoria spisku
powrót do forum filmu Teoria spisku

wczoraj obejrzałam na tvn ten film i zakochałam się w pewnej melodyjce!! nie wiem jak ona się nazywa,a bardzo chciałabym ją sobie ściągnąć.pojawia się na początku filmu,kiedy Jerry wrzuca swoją gazetkę do skrzynek i idzie potem do departamentu sprawiedliwości do tej kobiety[roberts].Drugi raz słyszy się ją na końcu filmu, kiedy Jerry z samochodu patrzy na tą kobietę[roberts]. Proszę powiedzcie co to za melodyjka!
z góry dzięki :)

ocenił(a) film na 10
Red_Queen

Wpisz w e-mule Conspiracy Theory, i tam masz TV THEME , sciagnij se...

ocenił(a) film na 9
Beatles

Ja nie moge ściągtn, bo takie programy mi nie działają... Nightcrawler_13@o2.pl

Arkhan

Wiem, oco Wam chodiz, eż jej teraz szukam, heh, - zabawne.

Red_Queen

http://s45.yousendit.com/d.aspx?id=0J9R505PYSTJ50GBXJ51HP98GE [s45.yousendit.com/d.asp ...]
Zasysać ;)

ocenił(a) film na 7
EwkaS

nie oto chodzilo!!!! , przy okazji też szukam tego utworu:)

ocenił(a) film na 10
Adick

To jest piosenka "Can't take my eyes of you"!

ocenił(a) film na 8
Red_Queen

"Can"t take my eyes off of you". W oryginale śpiewał to Frank Valli, a póżniej jeszcze paru innych wykonawców. Mnie się osobiście podoba wersja Franka Valli i Andy Williamsa.

ocenił(a) film na 7
Corderosa

Red Queen'owi nie chodzi o "Can"t take my eyes off of you", tylko jak napisał o melodię która przewija się w różnych momentach filmu. Jest to taki motyw przewodni filmu i nie wiem w jakich utworach z soundtracku się powtarza, ale na pewno stanowi podstawę utworu "Conspiracy Theory".
Red Queen - moze w poszukiwaniach pomoże Ci nazwisko autora, zresztą widoczne na stronie filmu na filmwebie - Carter Burwell

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones