PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416004}

Zaginiona kolonia

Wraiths of Roanoke
4,5 2 584
oceny
4,5 10 1 2584
Zaginiona kolonia
powrót do forum filmu Zaginiona kolonia

Na faktach??

ocenił(a) film na 4

Najbardziej rozwalił mnie motyw na samym początku gdy jest wjazd i lektor mówi że film oparty na faktach po czym pojawia się ogromna zjawa i goni jednego ze strażników :D ogólnie film da się obejrzeć chociaż niektóre motywy mnie strasznie denerwowały.

padalec83

Tego się nie da obejrzeć ! chyba że ktoś jest "hardcorem" !

Psyhe

Jestem hardcorem :D

padalec83

dobre nie zwróciłem uwagi od początku :)

padalec83

yyy... bo to jest na faktach, tylko film, jak to film, trochę naciągany ;p http://pl.wikipedia.org/wiki/Roanoke_(kolonia)

ocenił(a) film na 4
padalec83

bo to co jest w filmie to czysta fikcja. to że ci napiszą, że to jest oparte na faktach to oczywiście bullshit dopóki nie ma tego samego napisanego w napisach końcowych. a film swoją drogą nie jest aż taki zły :D jak na niski budżet

_nagash

Widziałem filmy o niskim budżecie, które mimo wszystko były ciekawe ;) a to musiałem oglądać na 4-5 rat, bo akcja jest tak "wartka", że zasypiałem :P

ocenił(a) film na 4
Kaczmar93

wg mnie miał trochę taki klimacik :P

_nagash

No nie powiem, że nie ;) na 4 zasługuje :)

ocenił(a) film na 4
Kaczmar93

Moim zdaniem jakby popracować nad scenariuszem, dołożyć porządny budżet to byłby naprawdę dobry film. Jak na produkcje dla TV to porządne kino - da się oglądać bez większych zgrzytów.

ocenił(a) film na 4
nomado

dokładnie o tym samym dziś pomyślałem

ocenił(a) film na 4
_nagash

Lektor mówi, że film jest na faktach, ale to poprostu kiepskie tłumaczenie, ponieważ na ekranie widnieje "inspired by real events". Oznacza to mniej więcej, że film jest tylko zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, a nie na faktach jak wymyślił tłumacz.

ocenił(a) film na 6
padalec83

Faktem jest iż nic po nich nie pozostało i do teraz tego nie wyjaśniono. A te upiory to były przypuszczenia (chociaż bardziej prawdopodobne że Indianie ich zabili i spalili wszystko)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones